Serwisant spluczek Warszawa
Naprawa spłuczki Friatec

Naprawa spłuczki Friatec

W naszych łazienkach wiele urządzeń działa bez zarzutu przez wiele lat. Czasami jednak po kilku latach ... »

Naprawa spłuczki geberit

Naprawa spłuczki geberit

Spłuczki podtynkowe Geberit działają zazwyczaj przez wiele lat bez zarzutu. Z upływającym czasem ... »

Naprawa spłuczki WC Grohe Dal

Naprawa spłuczki WC Grohe Dal

Zdaża się, że spłuczka WC Grohe Dal nie działa jak należy. Zaczyna ciec przez co użytkowanie jej ... »

Naprawa spłuczki Schwab

Naprawa spłuczki Schwab

Spłuczki Schwab niestety nie są bezawaryjne. Zdaża się, że po kilku a często kilkunastu latach ... »

🔧 Polecam

Naprawa spłuczki Schwab

Spłuczki Schwab niestety nie są bezawaryjne. Zdaża się, że po kilku a często kilkunastu latach spokojnego i bezproblemowego użytkowania schwab uszczelka zaczyna przeciekać. Czasami pierwszym widocznym objawem są dużo wyższe rachunki za wodę. Zaczynamy wtedy zastanawiać się gdzie leży tego przyczyna.

Serwis schwab mod 182.0400 Foto 1. Serwis schwab mod 182.0400

Spłuczka podtynkowa naprawa

Często użytkownicy spłuczek SCHWAB model:

 • spłuczka schwab model 180.000
 • schwab 182.400
 • schwab model 180.000
 • schwab 1820400
 • schwab 182.0400 z
 • schwab din 19542
 • schwab mod 182.0400
 • schwab 180.000
 • schwab 182.0400
 • schwab 180.0400

sami podejmują się próby naprawy spłuczki. Podejmują się spłuczki schwab naprawa gdyż boją się dużych kosztów wezwania hydraulik serwis spłuczek schwab. Niestety te własnoręczne naprawy spluczki rzadko zwieńczone są sukcesem, niestety zazwyczaj doprowadzają do jeszcze większej usterki i co za tym idzie jeszcze droższej naprawy schwab wc.

Naprawa spłuczki schwab Foto 2. Naprawa spłuczki schwab po zdjęciu przycisku 180000

Schwab przycisk

Naprawę spłuczki musimy zacząć od usunięcia schwab przycisk. Wtedy jesteśmy w stanie dostać się do wnętrza np. schwab mod 182.0400. Możemy także naocznie zobaczyć co dzieje się w śroku naszej schwab model 180.000 i ocenić co tak na prawdę nie działa prawidłowo. Dla doświadczonego hydraulika wystarczy rzut okiem aby ocenić usterkę i dokonać właściwej diagnozy. Zwykły użytkownik może mieć z tym niestety problem. Dlatego na tym etapie zalecamy kontakt z profesjonalnym serwis firmy schwab.

Spłuczka schwab części Foto 3. Spłuczka schwab części widoczne pod przyciskiem

Spłuczka schwab części

Aby naprawić uszkodzoną spłuczkę schwab mod 182.0400 niezbędne są oryginalne części na wymianę. Co znacznie ułatwi naprawę spłuczki podtynkowe schwab. Aby zakupić te właściwe i pasujące części bardzo ważną sprawą jest abyśmy znali dokładnie jaki model geberit schwab mamy we własnej łazience. Gdy jednak nie jesteśmy w stanie ustalić jaki model schwab wc polska posiadamy ani również nie wiemy do końca jakie części mamy zakupić najlepiej zgłosić się do fachowcy od schwab spłuczka.

Schwab din 19542 Foto 4. Schwab din 19542

Spłuczki schwab naprawa

Jak już mamy ustalone którą spłuczkę schwab din 19542 posiadamy. Gdy również mamy już części na wymianę możemy przejść do kulminacyjnego momentu, czyli naprawy spłuczki. Nie możemy tutaj zapomnieć o dwóch istotnych rzeczach. Pierwsza do odcięcie dopływu wody. Nie chcemy zalać własnego mieszkania, a tym bardziej sąsiadów. Drugą istotną przeczą jest zestaw odpowiednich narzędzi schwab 180.0400. Bez nich może się okazać, że nasza samodzielna naprawa spłuczki zakończy się zanim się na dobre zacznie.

Uszczelka zaworu spustowego schwab Foto 5. Uszczelka zaworu spustowego firmy schwab

Schwab Polska

Ostatnią deską ratunku może okazać się jeszcze opieka gwarancyjna. Poszukajmy paragonu, faktury, gwarancji lub skontaktujmy się ze sprzedawcą aby udzielił nam informacji jakiemu okresowi gwarancyjnemu podlega nasz model schwab mod 182.0400 i co konkretnie obejmuje ta gwarancja. Wtedy możemy domagać się naprawy spluczki w ramach gwarancji. Zazwyczaj jednak spłuczki psują się po okresie gwarancyjnym lub mamy problem ze znalezieniem dowodu zakupu spłuczki podtynkowe schwab.

Serwis spłuczki schwab Foto 6. Serwis spłuczki schwab

Uszczelka zaworu spustowego firmy schwab

Musimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe zamontowanie uszczelka zaworu spustowego firmy schwab. Pozwoli nam to uniknąć przecieków. Ewentualnie zaufajmy pomocy z zewnątrz.

Schwab zawór napełniający Foto 7. Schwab zawór napełniający

Spłuczka schwab uszczelka

Kolejnym etapem jest wyregulowanie poziomu wody schwab 182.400. Czasami okazuję się, że zła naprawa spłuczki to właśnie nieprawidłowo wyregulowany poziom wody.

Spłuczka podtynkowa Schwab części Foto 8. Spłuczka podtynkowa Schwab części

Schwab uszczelka zaworu spustowego

Warto po zakończonej naprawie schwab wc sprawdzić wielokrotnie wszystko działa prawidłowo. Przyjrzeć się dokładnie czy nie mamy wycieku. Warto obejrzeć na youtubie jak wygląda schwab uszczelka zaworu spustowego.

Zawór spustowy Schwab Foto 9. Zawór spustowy Schwab - schwab uszczelka zaworu spustowego

Schwab uszczelka

Jeżeli wszystko działa tak samo dobrze jak spłuczka była nowa to możemy uznać, że naprawa spłuczki zakończona sukcesem. Zamykamy schwab przycisk. Przez najbliższe kilka dni bacznie przyglądajmy się naszej spłuczce czy wszystko prawidłowo działa i czy nie zaobserwujemy wycieków.

Spłuczka podtynkowa schwab Warszawa Foto 10. Cieknąca spłuczka podtynkowa schwab Warszawa

Serwis spłuczek schwab

Jednak najlepszym, najłatwiejszym, najbezpieczniejszym i wbrew pozorom to i najtańszym jest wezwanie, żeby przyszedł profesjonalny hydraulik serwis firmy schwab. Nie będziemy musieli szukać części w sklepach, kupować odpowiednich narzędzi, marnować kilku dni na naprawę spłuczki a potem nie być pewnym czy wszystko działa właściwie.

Tagi: naprawa, spłuczki, schwab

🔧 Polecam

Naprawa spłuczki podtynkowej

Spłuczka geberit nie trzyma wody? Jak naprawić spłuczkę podtynkową geberit? To częste pytania na jakie odpowiadamy. Tak więc Naprawa spłuczki geberit gdzie przycisk spłukujący nie działa, a spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę do muszli to usterka, z którą dobrze trafiliście.

🔧 Polecam
Zakres usług naprawa spłuczek:

Ostatnie pytania klientów o usługi naprawy spluczek z i na innych ulicach w pobliżu oraz z jakimi problemami mają klienci kłopot:

 • serwis spluczek Warszawa ,
 • geberit nie napełnia się,
 • regulacja poziomu wody w spłuczce,
 • schwab din 19542 mod 182.0400/Z,
 • geberit 994.295.00.0,
 • spłuczka naprawa,
 • montaż stelaża grohe,
 • zawór odcinający dopływ wody w spłuczce,
 • wymiana dzwonu w spłuczce,
 • geberit mechanizm spłukujący,
 • awaria plywaka w wc kolo,
 • spluczka raz sie napełnia woda a raz nie,
 • uszczelki do spłuczki,
 • spłuczka koło cieknie,
 • uszczelka do spluczki grohedal,
 • geberit grohe,
 • serwis spłuczki podtynkowej z Warszawy .
dzwoń! 737 899 244

naprawa spłuczki warszawa opinie

like polecam hydraulika

zawór napełniający wc

Piszę tutaj aby poinformować wszystkich klientów tego hydraulika że jest niesamowity! Odbiera telefony, szybko odpowiada, podaje cenę i przyjeżdzą w tym samym dniu. Cena adekwatna do jakości i ekspresu. Więc nie ma co narzekać a zawór napełniający wc wymieniony.

Polecam z całego serca.

Serock

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like uczciwy polecam

zepsuta spluczka w wc nie napełnia się woda

Mój problem trwał już długo bo zepsuta spluczka w wc nie napełnia się woda, ale ciągle zwlekałem z naprawą. Zadzwoniłem wreszcie do tego hydraulika. Zjawił się ciągu dwóch godzin, w ciągu kolejnej miałem już problem z głowy. Do tej pory zastanawia mnie tylko jedno dlaczego byłem tak głupi i ... »

Wiązowna

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like solidny rzetelny

cersanit spłuczka podtynkowa instrukcja

Korzystałam już z usług tego pana i zawsze jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze dostaję uczciwą informację co konkretnie nie działa i jak najszybciej, najefektowniej to naprawić. Kiedyś potrzebowałam znaleźć cersanit spłuczka podtynkowa instrukcja regulacji spłukiwania wody. Pomógł to teraz ... »

Otwock

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like naprawa spłuczki podtynkowej

typowe awarie spłuczki

Chciałbym w tym miejscu bardzo podziękować za usługę, którą pan hydraulik dla mnie wykonywał. W pełni profesjonalny, uprzejmy i sprawny. Z mega dbałością o detale. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, zapewne głupie dla fachowca. Pokazał mi czym są typowe awarie spłuczki i jak na przyszłość można temu ... »

Konstancin Jeziorna

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like sprawdzone uslugi

wymiana uszczelki w spłuczce

Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług tego hydraulika. Ba nigdy wcześniej nie była potrzebna mi wymiana uszczelki w spłuczce i nie szukałam fachowca przez interenet, ale przecież trzebe iść z duchem czasu. Hydraulik okazał się niezwykle konkretny i pomocny już na etapie rozmowy telefonicznej. To mnie ... »

Warszawa Żoliborz

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like tanio naprawa spłuczki

zawór napełniający koło

W mojej spłuczce zawór napełniający koło był zepsuty:( ale całe szczęscie trafiłam na tego hydraulika. Naprawił w mig i mogłam w spokoju jechać na szkolenie, bez obawy, że zawór napełniający koło będzie mi psuł wyjazd. Dziękuję ślicznie

Józefów

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

Przekaż hydraulikowi, który wykonywał usługę opinię, komentarz. Zostanie ona opublikowana na stronie internetowej.

© 2001 - 2022 naprawa spłuczki warszawa