Serwisant spluczek Warszawa
Naprawa spłuczki Friatec

Naprawa spłuczki Friatec

W naszych łazienkach wiele urządzeń działa bez zarzutu przez wiele lat. Czasami jednak po kilku latach ... »

Naprawa spłuczki geberit

Naprawa spłuczki geberit

Spłuczki podtynkowe Geberit działają zazwyczaj przez wiele lat bez zarzutu. Z upływającym czasem ... »

Naprawa spłuczki WC Grohe Dal

Naprawa spłuczki WC Grohe Dal

Zdaża się, że spłuczka WC Grohe Dal nie działa jak należy. Zaczyna ciec przez co użytkowanie jej ... »

Naprawa spłuczki Schwab

Naprawa spłuczki Schwab

Spłuczki Schwab niestety nie są bezawaryjne. Zdaża się, że po kilku a często kilkunastu latach ... »

🔧 Polecam

Naprawa spłuczki Friatec

W naszych łazienkach wiele urządzeń działa bez zarzutu przez wiele lat. Czasami jednak po kilku latach użytkowania, kiedy wydaje nam się, że wszystko w łazience czy toalecie jest jeszcze nowe ulega awarii np.: spłuczka friatec 321000. Zaczynamy zastanawiać się nad przyczyną awarii. Odpowiedzi najczęściej szukamy na własną rękę w internecie lub u znajomej "złotej rączki".

Przycisk do spłuczki friatec Foto 1. Przycisk do spłuczki friatec

Friatec serwis

Szukanie rozwiązań na własną rękę wynika najczęściej z obawy przed dużymi kosztami naprawy spluczki w scianie. Nic bardziej mylnego. Ponieważ bardzo często zdarza się, że sami dokonamy jeszcze większych uszkodzeń. Dodatkowo poniesiemy koszty zakupu często niepotrzebnie kupionych na friatec allegro części. Mało kto z nas dysponuje w domu też odpowiednimi narzędziami.

Friatec friabloc Foto 2. Friatec friabloc

Friatec części zamienne

Namierzenie dręczącego nas problemu musimy rozpocząć od demontażu friatec przyciski. Da nam to wgląd do wnętrza naszej spłuczki:

 • friatec 32 10 00,
 • friatec 33 10 01,
 • friatec 33 10 21.

Wtedy też ustalimy co jest przyczyną złego działania naszej spłuczki FRIATEC FRIABLOC. To jest też często ten etap na jakim decydujemy się zadzwonić, żeby przyjechał hydraulik friatec serwis. Doświadczony hydraulik dokona analizy rodzaju usterki nawet na podstawie przesłanego mu zdjęcia i dokładnego opisu problemu. Zwykły użytkownik może mieć z tym nie lada problem. Naprawa friatec friabloc nie należy do najłatwiejszych rzeczy.

Friatec WC 321000 do zabudowy Foto 3. Friatec WC 321000 do zabudowy

Spłuczka friatec części

Do naprawy zepsutej spłuczki podtynkowej friatec marley będziemy na pewno potrzebować części na wymianę. Tutaj też możemy napotkać na problem gdy tylko otworzymy friatec katalog, który konkretnie artykuł wybrać, jakie potrzebujemy czesci zamienne do spluczki friatec. Możemy liczyć na poradę sprzedawcy, ale nie ufajmy w 100% temu co powie.

Friatec 331021 Foto 4. Friatec 331021

Friatec części zamienne

Gdy ustaliśmy jaki konkretnie model spłuczki friatec 330801 mamy w swoim domu, zakupiliśmy właściwe części zamienne możemy przystąpić do naprawy spluczki. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest zamknięcie dopływu wody w całym mieszkaniu, nie chcemy przecież zalać mieszkania, sąsiada, czy narobić jeszcze większych szkód. Druga bardzo ważna sprawa to posiadanie odpowiednich narzędzi, bez których daleko z naszą naprawa friatec 331001 nie zajdziemy. Więc jeśli nie mamy takich narzędzi pamiętajmy, że to również już podnosi nam koszt naszej własnoręcznej naprawy spluczki, której sukcesu nie mamy gwarancji.

Spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę Foto 5. Spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę

Części zamienne do spłuczek podtynkowych friatec marley

Zanim podejmiemy te wszystkie wyżej opisane kroki sprawdźmy koniecznie, czy nasza spłuczka nie jest jeszcze objęta programem gwarancyjnym. Ułatwiłoby to nam zdecydowanie sprawę i moglibyśmy liczyć na serwis friatec - gwarancyjny producenta friatec 331021. Warto od razu ustalić co konkretnie obejmuje gwarancja, żeby nie marnować swojego czasu i czasu serwisanta.

Płytka friatec Foto 7. Płytka friatec

Friatec zawór napełniający

Szczególną naszą uwagę musimy zwrócić na montaż friatec zawór spłukujący. Od tego zależy sukces całej operacji. Gdy jednak nie jesteśmy pewni naszych umiejętności wezwijmy fachową pomoc.

Friatec zawór napełniający Foto 7. Friatec zawór napełniający

Friatec zawór spłukujący

Czeka nas również regulacja poziomu wody friatec polska. Jest to również częsta przyczyna złej pracy naszej spłuczki przycisk friatec 33 10 01.

Friatec zawór spłukujący Foto 8. Friatec zawór spłukujący

Friatec części zamienne

Bardzo ważną sprawą jest dokładne sprawdzenie po nazej naprawie, czy nie ma wycieków. Otwieramy zamknięty zawór wody i wielokrotnie spłukujemy wodę obserwując, czy nigdzie nie pojawiają się wycieki. Warto obserwować to przez kolejne kilka dni.

Friatec części zamienne Foto 9. Friatec części zamienne

Naprawa cieknącej spłuczki podtynkowej

Jeśli wszystko działa w najlepszym porządku możemy sobie pogratulować naprawiliśmy samodzielnie spłuczkę friatec warszawa. Teraz pozostaje nam obserwacja czy nie mamy przecieków.

Regulacja poziomu wody w spłuczce podtynkowej Foto 10. Regulacja poziomu wody w spłuczce podtynkowej

Serwis Friatec kontakt

Jeśli jednak nie posiadamy smykałki do napraw, nie mamy w swoim mieszkaniu odpowiednich narzędzi hydraulicznych, chcemy wychodzić do pracy spokojnie bez obaw, że zalejemy mieszkanie, chcemy pozbyć się kłopotu szybko i skutecznie to najlepszym i najszybszym a także najbezpieczniejszym będzie wezwanie hydraulik z friatec serwis Warszawa i okolice.

Serwis friatec Warszawa Foto 11. Serwis friatec Warszawa

Tagi: naprawa, spłuczki, friatec

🔧 Polecam

Naprawa spłuczki podtynkowej

Spłuczka geberit nie trzyma wody? Jak naprawić spłuczkę podtynkową geberit? To częste pytania na jakie odpowiadamy. Tak więc Naprawa spłuczki geberit gdzie przycisk spłukujący nie działa, a spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę do muszli to usterka, z którą dobrze trafiliście.

🔧 Polecam
Zakres usług naprawa spłuczek:

Ostatnie pytania klientów o usługi naprawy spluczek z i na innych ulicach w pobliżu oraz z jakimi problemami mają klienci kłopot:

 • serwis spluczek Warszawa ,
 • geberit nie napełnia się,
 • regulacja poziomu wody w spłuczce,
 • schwab din 19542 mod 182.0400/Z,
 • geberit 994.295.00.0,
 • spłuczka naprawa,
 • montaż stelaża grohe,
 • zawór odcinający dopływ wody w spłuczce,
 • wymiana dzwonu w spłuczce,
 • geberit mechanizm spłukujący,
 • awaria plywaka w wc kolo,
 • spluczka raz sie napełnia woda a raz nie,
 • uszczelki do spłuczki,
 • spłuczka koło cieknie,
 • uszczelka do spluczki grohedal,
 • geberit grohe,
 • serwis spłuczki podtynkowej z Warszawy .
dzwoń! 737 899 244

naprawa spłuczki warszawa opinie

like polecam hydraulika

zawór napełniający wc

Piszę tutaj aby poinformować wszystkich klientów tego hydraulika że jest niesamowity! Odbiera telefony, szybko odpowiada, podaje cenę i przyjeżdzą w tym samym dniu. Cena adekwatna do jakości i ekspresu. Więc nie ma co narzekać a zawór napełniający wc wymieniony.

Polecam z całego serca.

Serock

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like uczciwy polecam

zepsuta spluczka w wc nie napełnia się woda

Mój problem trwał już długo bo zepsuta spluczka w wc nie napełnia się woda, ale ciągle zwlekałem z naprawą. Zadzwoniłem wreszcie do tego hydraulika. Zjawił się ciągu dwóch godzin, w ciągu kolejnej miałem już problem z głowy. Do tej pory zastanawia mnie tylko jedno dlaczego byłem tak głupi i ... »

Wiązowna

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like solidny rzetelny

cersanit spłuczka podtynkowa instrukcja

Korzystałam już z usług tego pana i zawsze jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze dostaję uczciwą informację co konkretnie nie działa i jak najszybciej, najefektowniej to naprawić. Kiedyś potrzebowałam znaleźć cersanit spłuczka podtynkowa instrukcja regulacji spłukiwania wody. Pomógł to teraz ... »

Otwock

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like naprawa spłuczki podtynkowej

typowe awarie spłuczki

Chciałbym w tym miejscu bardzo podziękować za usługę, którą pan hydraulik dla mnie wykonywał. W pełni profesjonalny, uprzejmy i sprawny. Z mega dbałością o detale. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania, zapewne głupie dla fachowca. Pokazał mi czym są typowe awarie spłuczki i jak na przyszłość można temu ... »

Konstancin Jeziorna

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like sprawdzone uslugi

wymiana uszczelki w spłuczce

Nigdy wcześniej nie korzystałam z usług tego hydraulika. Ba nigdy wcześniej nie była potrzebna mi wymiana uszczelki w spłuczce i nie szukałam fachowca przez interenet, ale przecież trzebe iść z duchem czasu. Hydraulik okazał się niezwykle konkretny i pomocny już na etapie rozmowy telefonicznej. To mnie ... »

Warszawa Żoliborz

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

like tanio naprawa spłuczki

zawór napełniający koło

W mojej spłuczce zawór napełniający koło był zepsuty:( ale całe szczęscie trafiłam na tego hydraulika. Naprawił w mig i mogłam w spokoju jechać na szkolenie, bez obawy, że zawór napełniający koło będzie mi psuł wyjazd. Dziękuję ślicznie

Józefów

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
15

Przekaż hydraulikowi, który wykonywał usługę opinię, komentarz. Zostanie ona opublikowana na stronie internetowej.

© 2001 - 2022 naprawa spłuczki warszawa