Serwisant spluczek Warszawa
Naprawa spłuczki Schwab

Naprawa spłuczki Schwab

Spłuczki Schwab niestety nie są bezawaryjne. Zdaża się, że po kilku a często kilkunastu latach ... »

Naprawa spłuczki Friatec

Naprawa spłuczki Friatec

W naszych łazienkach wiele urządzeń działa bez zarzutu przez wiele lat. Czasami jednak po kilku latach ... »

Naprawa spłuczki geberit

Naprawa spłuczki geberit

Spłuczki podtynkowe Geberit działają zazwyczaj przez wiele lat bez zarzutu. Z upływającym czasem ... »

Naprawa spłuczki WC Grohe Dal

Naprawa spłuczki WC Grohe Dal

Zdaża się, że spłuczka WC Grohe Dal nie działa jak należy. Zaczyna ciec przez co użytkowanie jej ... »

🔧 Polecam

Naprawa spłuczki Friatec

W naszych łazienkach wiele urządzeń działa bez zarzutu przez wiele lat. Czasami jednak po kilku latach użytkowania, kiedy wydaje nam się, że wszystko w łazience czy toalecie jest jeszcze nowe ulega awarii np.: spłuczka friatec 321000. Zaczynamy zastanawiać się nad przyczyną awarii. Odpowiedzi najczęściej szukamy na własną rękę w internecie lub u znajomej "złotej rączki".

Przycisk do spłuczki friatec Foto 1. Przycisk do spłuczki friatec

Friatec serwis

Szukanie rozwiązań na własną rękę wynika najczęściej z obawy przed dużymi kosztami naprawy spluczki w scianie. Nic bardziej mylnego. Ponieważ bardzo często zdarza się, że sami dokonamy jeszcze większych uszkodzeń. Dodatkowo poniesiemy koszty zakupu często niepotrzebnie kupionych na friatec allegro części. Mało kto z nas dysponuje w domu też odpowiednimi narzędziami.

Friatec friabloc Foto 2. Friatec friabloc

Friatec części zamienne

Namierzenie dręczącego nas problemu musimy rozpocząć od demontażu friatec przyciski. Da nam to wgląd do wnętrza naszej spłuczki:

 • friatec 32 10 00,
 • friatec 33 10 01,
 • friatec 33 10 21.

Wtedy też ustalimy co jest przyczyną złego działania naszej spłuczki FRIATEC FRIABLOC. To jest też często ten etap na jakim decydujemy się zadzwonić, żeby przyjechał hydraulik friatec serwis. Doświadczony hydraulik dokona analizy rodzaju usterki nawet na podstawie przesłanego mu zdjęcia i dokładnego opisu problemu. Zwykły użytkownik może mieć z tym nie lada problem. Naprawa friatec friabloc nie należy do najłatwiejszych rzeczy.

Friatec WC 321000 do zabudowy Foto 3. Friatec WC 321000 do zabudowy

Spłuczka friatec części

Do naprawy zepsutej spłuczki podtynkowej friatec marley będziemy na pewno potrzebować części na wymianę. Tutaj też możemy napotkać na problem gdy tylko otworzymy friatec katalog, który konkretnie artykuł wybrać, jakie potrzebujemy czesci zamienne do spluczki friatec. Możemy liczyć na poradę sprzedawcy, ale nie ufajmy w 100% temu co powie.

Friatec 331021 Foto 4. Friatec 331021

Friatec części zamienne

Gdy ustaliśmy jaki konkretnie model spłuczki friatec 330801 mamy w swoim domu, zakupiliśmy właściwe części zamienne możemy przystąpić do naprawy spluczki. Pierwszą i najważniejszą rzeczą jest zamknięcie dopływu wody w całym mieszkaniu, nie chcemy przecież zalać mieszkania, sąsiada, czy narobić jeszcze większych szkód. Druga bardzo ważna sprawa to posiadanie odpowiednich narzędzi, bez których daleko z naszą naprawa friatec 331001 nie zajdziemy. Więc jeśli nie mamy takich narzędzi pamiętajmy, że to również już podnosi nam koszt naszej własnoręcznej naprawy spluczki, której sukcesu nie mamy gwarancji.

Spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę Foto 5. Spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę

Części zamienne do spłuczek podtynkowych friatec marley

Zanim podejmiemy te wszystkie wyżej opisane kroki sprawdźmy koniecznie, czy nasza spłuczka nie jest jeszcze objęta programem gwarancyjnym. Ułatwiłoby to nam zdecydowanie sprawę i moglibyśmy liczyć na serwis friatec - gwarancyjny producenta friatec 331021. Warto od razu ustalić co konkretnie obejmuje gwarancja, żeby nie marnować swojego czasu i czasu serwisanta.

Płytka friatec Foto 7. Płytka friatec

Friatec zawór napełniający

Szczególną naszą uwagę musimy zwrócić na montaż friatec zawór spłukujący. Od tego zależy sukces całej operacji. Gdy jednak nie jesteśmy pewni naszych umiejętności wezwijmy fachową pomoc.

Friatec zawór napełniający Foto 7. Friatec zawór napełniający

Friatec zawór spłukujący

Czeka nas również regulacja poziomu wody friatec polska. Jest to również częsta przyczyna złej pracy naszej spłuczki przycisk friatec 33 10 01.

Friatec zawór spłukujący Foto 8. Friatec zawór spłukujący

Friatec części zamienne

Bardzo ważną sprawą jest dokładne sprawdzenie po nazej naprawie, czy nie ma wycieków. Otwieramy zamknięty zawór wody i wielokrotnie spłukujemy wodę obserwując, czy nigdzie nie pojawiają się wycieki. Warto obserwować to przez kolejne kilka dni.

Friatec części zamienne Foto 9. Friatec części zamienne

Naprawa cieknącej spłuczki podtynkowej

Jeśli wszystko działa w najlepszym porządku możemy sobie pogratulować naprawiliśmy samodzielnie spłuczkę friatec warszawa. Teraz pozostaje nam obserwacja czy nie mamy przecieków.

Regulacja poziomu wody w spłuczce podtynkowej Foto 10. Regulacja poziomu wody w spłuczce podtynkowej

Serwis Friatec kontakt

Jeśli jednak nie posiadamy smykałki do napraw, nie mamy w swoim mieszkaniu odpowiednich narzędzi hydraulicznych, chcemy wychodzić do pracy spokojnie bez obaw, że zalejemy mieszkanie, chcemy pozbyć się kłopotu szybko i skutecznie to najlepszym i najszybszym a także najbezpieczniejszym będzie wezwanie hydraulik z friatec serwis Warszawa i okolice.

Serwis friatec Warszawa Foto 11. Serwis friatec Warszawa

Tagi: naprawa, spłuczki, friatec

🔧 Polecam

Naprawa spłuczki podtynkowej

Spłuczka geberit nie trzyma wody? Jak naprawić spłuczkę podtynkową geberit? To częste pytania na jakie odpowiadamy. Tak więc Naprawa spłuczki geberit gdzie przycisk spłukujący nie działa, a spłuczka podtynkowa przepuszcza wodę do muszli to usterka, z którą dobrze trafiliście.

🔧 Polecam
Zakres usług naprawa spłuczek:

Ostatnie pytania klientów o usługi naprawy spluczek z i na innych ulicach w pobliżu oraz z jakimi problemami mają klienci kłopot:

 • serwis spluczek Warszawa ,
 • geberit nie napełnia się,
 • regulacja poziomu wody w spłuczce,
 • schwab din 19542 mod 182.0400/Z,
 • geberit 994.295.00.0,
 • hydraulik praga,
 • jak zamontowac spluczke do wc,
 • zawór odcinający do spłuczki,
 • zawory spustowe,
 • schwab części zamienne,
 • din 19542,
 • automat spłukujący naprawa,
 • zawór napełniający do spłuczki cersanit,
 • plywak do ubukacji podtynkowej kolo,
 • pokrywa zbiornika spłuczki kompaktu wc cersanit,
 • jak wymienić spłuczkę,
 • serwis spłuczki w ścianie z Warszawy .
dzwoń! 737 899 244

naprawa spłuczki warszawa opinie

like polecam hydraulika

friatec części zamienne

„Pełen profesjonalizm, jakość i fachowość. Pan pojawił się u mnie w domu tego samego dnia po telefonie. Profesjonalna wymiana spłuczki podtynkowej Tece. Wspaniały fachowiec. Z całego serca polecam!

Olesin

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
135

like uczciwy polecam

grohe regulacja spłukiwania

„Pan Hydraulik, bardzo profesjonalny fachowiec, który kocha swoją prace, jednym słowem pasjonata swojego fachu. Wszystko zgodnie z telefonicznymi ustaleniami. Skomplikowany problem został rozwiązany. Mam nadzieję, że po naprawie spłuczka będzie długo służyła bezawaryjnie. Gorąco polecam

W Warszawie Gocławek

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
135

like solidny rzetelny

budowa spłuczki

„Profesjonalna konsultacja pomogla rozwiazac problem szybko i bez zbednych kosztow. Miły i rzeczowy kontakt oraz sprawna realizacja. Usterka cieknącej spłuczki Geberit naprawiona jak potrzeba. Hydraulik jakich mało. Skutecznie i bezproblemowo, polecam tego fachowca!

warszawa Natolin

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
135

like naprawa spłuczki podtynkowej

geberit podtynkowy naprawa

„Zna się na rzeczy. Bałam się, że nikt już do mnie nie przyjedzie. Jestem bardzo zadowolona z usługi wymiany spluczki Friatec na nową. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonanej pracy, pełen profesjonalizm. Od mojego telefonu do wizyty hydraulika minęły tylko 3 godziny. Spłuczka naprawiona w kilka minut. Polecam serdecznie i ... »

warszawa Żerań

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
135

like sprawdzone uslugi

friatec spłuczka

„Wszystko zgodnie z ustaleniami, terminowo i cena też Ok. Wymienił pływak w spłuczce błyskawicznie. Cała naprawa spłuczki Schwab zajęła 60 min. Pan bardzo sprawnie usunął usterkę. Od tej pory tylko ten hydraulik ! Serdecznie polecam usługi tego Hydraulika.

Karolówka

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
135

like tanio naprawa spłuczki

geberit serwis kontakt

„Profesjonalna i dobrej jakosci naprawa Haut up. Szybka pomoc przy wyborze niezbędnych części do naprawy spłuczki w ścianie oraz ich montaż. Usługa wykonana bardzo rzetelnie, sprawnie. Hydraulik poradził sobie z awarią, która wyglądała dość poważnie. Serdecznie polecam Pana!

w Warszawie Wawer

(5/5): Średnia ocena 5/5 5
135

Przekaż hydraulikowi, który wykonywał usługę opinię, komentarz. Zostanie ona opublikowana na stronie internetowej.

© 2001 - 2024 naprawa spłuczki warszawa